Wartość żwiru jest najwyraźniejszy w sporcie

Wartość żwiru jest najwyraźniejszy w sporcie

Wartość żwiru jest najwyraźniejszy w sporcie. Jeśli przeanalizujemy życie amerykańska gwiazda utwór Jesse Owens, możemy lepiej zrozumieć, w jaki sposób można dokonać gradacji liderem skuteczne. W 1936 Owens zdobył cztery złote medale na Igrzyskach Olimpijskich w Berlinie, pobił rekord długi skok, a przerywana propagandy Hitlera wyższości. Niektórzy mogą stwierdzić, że Owens był jednym przeboju oszustwo ponieważ jego sukces był ograniczony po grach. Urodził się w 1913 roku, jako syn i wnuk sharecropper niewolników, Owens dorastała w Alabamie, gdzie czarni byli traktowani źle.Motorsports

W wieku siedmiu lat, był zbierając 100 funtów bawełny dziennie, aby pomóc swojej rodzinie. To etyka pracy się od niego oczekuje. Jako dziecko Owens również boryka się z chorobą przewlekłą i walczył zatory oskrzeli i zapalenie płuc; Jednak mimo tych niepowodzeń, był utalentowanym sportowcem. Kiedy jego rodzina przeniosła się do Ohio, pracował ciężko, aby osiągnąć swoje cele i był znany ze swoich sportowych talentów w torze i pobił rekordy w całym gimnazjum i liceum.

Po ukończeniu szkoły średniej

Po ukończeniu szkoły średniej, Owens studia na Uniwersytecie Stanowym Ohio. Jednak odmówiono mu stypendium i musiał pracować, aby postawić się za pośrednictwem szkoły. Jako czarnego sportowca, on także stale znosić dyskryminację, w tym nie pozwolono jeść z kolegami sportowców. On też pokonał poważnych obrażeń kości ogonowej. Pomimo tego, kolegiata kariera Owens ‚zawarte wygrywając cztery imprezy na mistrzostwach NCAA dwa wydarzenia na Mistrzostwach AAU i trzech innych w próbach olimpijskich. Ogólnie rzecz biorąc, Owens rywalizowali w 42 wydarzeniach roku i wygrał je wszystkie.

Na igrzyskach olimpijskich w 1936 roku, Adolf Hitler i naziści chcieli zaprezentować aryjskiej supremacji. W rzeczywistości Hitler szydzili Amerykę za tym czarnych zawodników na swoim olimpijskim zaplanowany. Owens zdominował konkurencję, zdobywając cztery złote medale (100 metrowe, długi skok, 200 metrów i przekaźnik 400 metrów), a łamiąc dwa rekordy olimpijskie po drodze. Przywództwo Owens i grys pomógł USA wygrać 11 złotych medali, sześć przez czarnych sportowców. Ten sam rodzaj żwiru może pracować dziś do bardziej skutecznego przywódcy.

W pielęgnowaniu wielkich przywódców

W pielęgnowaniu wielkich przywódców, cecha charakteru żwiru należy zachęcać tych, którzy mają kurzu i opracowane w tych, którzy tego nie robią. Obecnie większość organizacji nie chcą wydawać pieniędzy ani czasu na opracowanie dobrych liderów; w rezultacie, tylko ci, którzy w naturalny najlepszy jest sposób zrozumieć znaczenie żwiru i wiedzieć jak umieścić tę cechę na używanie może przynieść ogromne korzyści dla ich organizacji. Jednak siła charakteru jest niezbędna do przywództwa.

Dr Richard Daft, znanego guru przywództwa i autor Leadership, identyfikuje znaczenie znaku dla liderów: „Wartości osobiste wpływa jak przywódcy postrzegają możliwości, sytuacji i problemów, a także sprawiają, że decyzje w odpowiedzi do nich.” Autor: Laurie Graham wyjaśnia, „Dzieciństwo nie musi być doskonały, a dzieci nie muszą być piękne. . Z odrobiną żwiru może wyhodować perły, perły i jeśli produkcja nie zmaterializuje, wynik nadal będzie korzystne płytkości próżności „Do góry, że off, mega-Kościoła pastor John Ortberg zgadza:” Z biegiem czasu, co jest grys oddziela owocne życie z bezcelowość „.

Można sobie pozwolić

Można sobie pozwolić, aby prowadzić swoją organizację w przyszłość bez Prawdziwe męstwo? Przedsiębiorcy są niepewne, otoczona trwających globalnych zagrożeń. Wiele organizacji staje konserwatywny i strach w obliczu niepewności i wysokiego ryzyka. Ten artykuł wykazać, w jaki sposób charakterystyczny żwiru może pomóc przezwyciężyć przywódcy wyzwaniom tym chaotycznym klimatu biznesowego. Podobnie jak Owens, liderzy powinni mieć wewnętrzny napęd do napędzania ich poza dzisiejszych kłopotów i żwiru, nie tylko w obrębie liderów, ale także w kulturze organizacji, może prowadzić zrównoważoną wydajność. Módlcie się, że nie jest za późno na żwiru!
Brak komentarzy


You can leave the first : )Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *